11 Haziran 2010 Cuma

Makyaj Temizleme Mendilleri

Türkiye’nin ıslak temizlik mendili alanında ilk ve öncü firması Fresh’n Soft normal / karma ve kuru / hassas ciltler için yaşlanmayı geciktirici özelliğe sahip makyaj temizleme mendilleri ile tüketiciye pratik ve hijyenik çözümler sunuyor.

Normal ve Karma Ciltler İçin Papatyadan gelen güzellik …

Fresh’n soft papatya’nın sağlık ve güzelliğe olan etkisini makyaj temizleme mendiliyle birleştirdi. Fresh’n Soft’un normal ve karma ciltler için özel olarak geliştirdiği makyaj temizleme mendili; cildi temizlerken cilde taze yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.

Papatya özü sayesinde de cildi yumuşatarak rahatlatıyor. Papatya özünün yanı sıra içerisindeki zeytinyağı özleri ile doğal nem dengesini sağlarken cildin esnekliğinin korumasına yardımcı oluyor ve yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı oluyor.

Kuru ve Hassas Ciltler İçin Aloe Vera Yumuşaklığı…

Fresh’n Soft’un kuru ve hassas ciltler için özel olarak geliştirdiği makyaj temizleme mendili ise cildi temizlerken bu cilt yapısının özel ihtiyaçlarına cevap veriyor.

İçeriğindeki jojoba yağı ve aloe vera özü sayesinde derinin yenilenmesini desteklerken cildi besliyor ve nemlendiriyor. Aynı zamanda cilde yumuşak bir görünüm sağlıyor ve cildi sıkılaştırıyor.

Geliştirilmiş Özel Formül…

Fresh’n Soft’un normal - karma ve kuru - hassas ciltler için özel olarak geliştirdiği makyaj temizleme mendilleri; E vitamini ile cildin pürüzsüz esnek ve ipeksi bir yapıya kavuşmasına imkan veriyor F vitamini ile kırışıklık oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor ve A vitaminiyle ise yorgun cilt hücrelerini harekete geçirerek cildin dayanıklılığını artırıyor.

Fresh’n Soft’un makyaj temizleme mendilleri etkili formülü ve petek dokulu yüzeyi sayesinde boyun ve göz bölgesini tek bir adımda temizleyerek cilde yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.

Su geçirmez veya uzun süre dayanan makyaj yapılmış olsa bile yüzü gözleri ve dudakları mükemmel bir şekilde nazikçe temizlerken cildi canlandırıyor ve cildin esnek ipeksi bir yapıya sahip olmasını sağlıyor.

Fresh’n Soft’un makyaj temizleme mendilleri ile mükemmel şekilde temizlenen cildiniz canlı ve sağlıklı bir görünüm kazanıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder