14 Haziran 2010 Pazartesi

Ünlülerin güzel görünme sırları!

Ünlülerin güzel görünme sırları!
Liv Tyler
Güzel yıldız bütün hayatı boyunca yiyeceklerine dikkat ettiğini, sürekli diyette olduğunu söylüyor.

Beyonce
Ünlü şarkıcı formda kalma sırrını şöyle açıklıyor: "Bir sürü sıkıcı yiyecek yiyorum. Taze sebzeler gibi.. Ekmek ve kırmızı et yemiyorum. Alkol kullanmıyorum. Ama alkol kullanmamamın asıl sebebi kilomu korumak değil tadını sevmiyorum."

Mariah Carey
Güzel yıldızın menüsünde balık ve düşük kalorili çorbalar yer alıyor.

Kelly Brook
Gösteri dünyasının en güzel ünlülerinden biri olan Brook hayatı boyunca hiç diyet yapmadığını söylüyor. Bu durumda onun şanslı olmadığını kimse iddia edemez. Ama onun da formda görünmek için kendine göre bir sırrı var: "İyi enerji yayarak formda ve sağlıklı görünüyorum."

Anne Hathaway
Güzel yıldız sabahları yumurta akı ve buharda pişirilmiş sebze yediğini söylüyor. Düzenli olarak öğün atlamadan yemeğe dikkat ettiğini ve yediklerini de sağlıklı yiyecekler arasından seçtiğini söylüyor.

Rihanna
Ünlü şarkıcı karbonhidratların vücudu için en büyük düşman olduğunu söylüyor. Ama ekliyor " Eğer üç gün karbonhidrat yemezsem kendimi güçsüz hissediyorum." Bunun dışında formunu korumak için her üç saatte bir hafif bir şeyler yediğini söylüyor Rihanna. Ama yoğun çalışma temposu içinde bazen günde sadece bir ya da iki öğün yiyebildiğini de sözlerine ekliyor.

Rihanna sabah kahvaltısında yumurta akı ve ananas yediğini söylüyor. Yanında da bir bardak sıcak suya limon suyu katıp içiyormuş. Öğle yemeğinde ise balık ve patates yediğini söylüyor güzel yıldız. Sebzeden pek hoşlanmadığını söyleyen Rihanna "Ama yine de sebze yemeğe çalışıyorum. Akşam yemeklerinde de balık yiyorum" diyor.

Sienna Miller
Güzel yıldız kilosunu korumak için davetlerde şarap yerine votka içtiğini söylüyor. Bu tercihin sebebi ise votkanın kalorisinin daha az olması.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder